Hyundai IONIQ 6

Prebuďte svoj svet.

už od 46 490 €

Elektrifikovaný streamliner.

Nezameniteľný úhľadný IONIQ 6 predstavuje siluetu novej éry elektrickej mobility. Jeho prúdnicový dizajn a interiér vytvorený ako flexibilný priestor, personalizovaný pre každého člena posádky, nanovo definujú zážitok z jazdy.

Budúcnosť elektrickej mobility je tu.

S dizajnom a jazdnou dynamikou, ktoré vyrážajú dych, ako aj so systémom batérie 800 V pre ultra rýchle nabíjanie tento prelomový elektrický sedan poskytuje vzrušujúci zážitok z jazdy. Je skonštruovaný na báze novej platformy, predstavujúcej technologický míľnik v ére expanzie elektrických vozidiel.

Jedinečný IONIQ 6

  • Sofistikovaný streamliner. Pôvabne splývajúca strecha a prúdnicový dizajn zvýrazňujú dynamický športový charakter tohto jedinečného štvordverového elektrického sedanu, vychádzajúceho zo štúdie Prophecy Concept EV.
  • Dojazd vyše 610 km. Vďaka ultra nízkemu koeficientu aerodynamického odporu iba 0,21 a najmodernejšiemu systému elektrického pohonu má IONIQ 6 dojazd vyše 610 km.
  • Materiály šetrné k životnému prostrediu. IONIQ 6 je vyrobený s využitím materiálov šetrných k životnému prostrediu ako ekologicky vypracovaná koža a vlákna z recyklovaných plastových fliaš, vylovených z oceánu.

Hyundai IONIQ 6
Cena od
46 490 eur
Batéria53 kWh, 77,4 kWh
Vonkajšie rozmery (dĺžka x šírka x výška)4 855 x 1 880 x 1 495 mm
Objem kufra401 litrov
Priemerná spotreba13,9 (kWh/100 km)
Hyundai

Objednaj sa na testovaciu jazdu