Volvo S60

Na cestu, ktorú máte pred sebou.

už od 49 570 €

Objavte znova radosť z jazdy. Pomôže vám v tom náš sedan stvorený na cesty a všetko, čo život prináša. Dôjdite ešte ďalej. Naše mild hybridné modely využívajú na zabezpečenie plynulejšej jazdy energiu získanú rekuperáciou. V cene už od od 49 570€.

Úplné technické údaje a detaily modelu

Sedadlá

5

Objem batožinového priestoru

427 l

Zrýchlenie (0 – 100 km/h)

6,5 s

Spotreba paliva (kombinovaná)

7,1 l/100 km

Priestor na hlavu vpredu/vzadu

1019 mm / 945 mm

Dĺžka

4778 mm

Šírka

1850 mm

Výška

1431 mm

Údaje o spotrebe paliva vychádzajú z údajov získaných na základe metodiky WLTP v špeciálnych laboratórnych podmienkach v prípade mild hybridu Volvo S60 B5 AWD. Skutočná spotreba paliva v reálnych podmienkach sa líši v závislosti od štýlu jazdy a ďalších vonkajších faktorov. Údaje sú predbežné, v súčasnosti prebieha finálna homologizácia vozidla. Otvorte úplné špecifikácie a pozrite si ďalšie možnosti pohonu.

Farby exteriéru

Crystal White / Onyx Black / Denim Blue / Fusion Red / Thunder Grey / Platinum Grey / Silver Dawn / Žiarivá Bright Dusk / Vapour Grey

Motory a výbava Volvo S60

Preskúmajte jednotlivé pohony a výbavy dostupné pre model Volvo S60. V spoločnosti Volvo neveríme v koncepciu jednej veľkosti pre všetkých. Preto sme vyvinuli rôzne stupne výbavy, ktoré sú prispôsobené vám a spôsobu, akým používate svoje vozidlo – základná Core, vyššia Plus a najvyššia Ultimate. Na výber máte spomedzi rozličných pohonov:

  • BENZÍNOVÉHO MILD-HYBRIDU 48V B4
  • BENZÍNOVÉHO MILD-HYBRIDU 48V B5 AWD
  • PLUG-IN HYBRIDU T8 eAWD RECHARGE

Integrované služby Google*

Systém upozornenia na križujúce vozidlá

Systém čistenia vzduchu

Bezpečnostná asistenčná technológia

Asistenčné technológie vodiča

Audiosystém Bowers & Wilkins

Komfort a technológie

Jednoduchšie ovládacie prvky a obrazovky vodiča s viacerými možnosťami prispôsobenia prispievajú k jednoduchšiemu a intuitívnejšiemu riadeniu.

Čistejší vzduch v kabíne

Pokročilý systém čistenia vzduchu v rámci nášho systému skvalitňovania vzduchu v interiéri, s ktorým sme si pripísali svetové prvenstvo, zabráni až 95 % nebezpečných častíc PM 2.5 vniknúť do kabíny. Vďaka tomu si môžete so svojimi spolujazdcami vychutnať čistejší a zdravší vzduch bez ohľadu na okolité podmienky. Môžete dokonca sledovať koncentrácie častíc a peľu v okolí vozidla.

Potešenie, ktoré prináša vzrušenie

Presné a ostré reakcie, dynamické jazdné vlastnosti a uvoľnená jazda. Pokročilý podvozok sme navrhli tak, aby ste si mohli vychutnať čistú radosť z jazdy.

Pomocná ruka

Naše pokročilé technológie na podporu vodiča vám spríjemnia jazdu. Môžu vám napríklad automatickým prispôsobovaním rýchlosti pomôcť udržiavať si bezpečný odstup od vozidiel pred vami a jemnými zásahmi do riadenia udržiavať vozidlo uprostred jazdného pruhu. Oceníte ich aj pri posúvaní v dopravných kolónach, pričom vás dokonca môžu upozorniť na to, že sa vozidlá pred vami rozbiehajú.

Majte všetko pod kontrolou

Technológie na podporu vodiča a pohon všetkých kolies spolu zaručia zážitok z dynamickej jazdy. Či už prší, sneží alebo svieti slnko, do sedanu S60 stačí nasadnúť a vyraziť na cestu.

Asistovaná bezpečnosť Volvo V60

Cúvanie s istotou

Systém varovania pred krížením cesty iným vozidlom pri cúvaní s funkciou automatického brzdenia pomáha vodičovi pri cúvaní na neprehľadných miestach. Systém dokáže rozpoznať vozidlá, ktoré vozidlu vzadu krížia cestu, a v prípade potreby automaticky zabrzdí.*

Pomôže vám zvládnuť mestskú premávku

Naša bezpečnostná asistenčná technológia vám môže pomôcť, keď pri odbočovaní križujete cestu protiidúcim vozidlám. Ak hrozí kolízia, vozidlo môže automaticky zabrzdiť.

Predchádzanie kolíziám

Nezáleží na tom, či je deň alebo noc, naše inteligentné bezpečnostné asistenčné technológie vám môžu včas rozpoznať iné vozidlá, chodcov, cyklistov či väčšie zvieratá a vyhnúť sa tak kolíziám s nimi. Systém vodiča najprv upozorní, a ak vodič nezareaguje, aktivuje sa automatické brzdenie.**

Pokojná jazda v rušnej premávke

Náš Informačný systém monitorujúci mŕtvy uhol (BLIS) aktívne pomáha vodičovi pri zmenách jazdných pruhov. Ak hrozí kolízia s vozidlami v susednom jazdnom pruhu, systém BLIS môže jednoducho zasiahnuť do riadenia, aby ste so svojím vozidlom a svojimi blízkymi zostali v bezpečí.

Detekcia a korekcia neúmyselného vychádzania z jazdného pruhu

Keď začnete prechádzať stredovú čiaru, vždy hrozí riziko kolízie s protiidúcim vozidlom. Vaše vozidlo to môže rozpoznať a zásahom do riadenia vás vráti do späť na bezpečnejšie miesto v jazdnom pruhu.***

360° výhľad pri parkovaní

Systém so štyrmi kamerami zabezpečuje 360° výhľad a v kombinácii s bočnými senzormi, ktoré vás upozornia na predmety po bokoch vozidla, pomôže vám s istotou zaparkovať aj v stiesnených podmienkach.

* Funkcie na podporu vodiča nenahrádzajú pozornosť a úsudok vodiča. Systém upozornenia na križujúce vozidlá môže mať v určitých situáciách obmedzenú funkčnosť. Brzdenie je aktívne iba pri nižších rýchlostiach.
** Pri určitých rýchlostiach a za určitých podmienok môže systém zaznamenať vozidlá, chodcov a cyklistov pohybujúcich sa v rovnakom smere ako vozidlo. Detekčné systémy sú závislé od osvetlenia predmetov a pri zníženej viditeľnosti vyžadujú zapnuté predné a zadné svetlá vozidla. Vodič zostáva naďalej vždy zodpovedný za bezpečnú jazdu.
*** Funkcie na podporu vodiča nenahrádzajú pozornosť a úsudok vodiča. Podpora riadenia je aktívna pri rýchlostiach 60 – 140 km/h.

Cenník modelu nájdete na tomto odkaze.

Volvo

Objednaj sa na testovaciu jazdu