Hyundai SANTA FE 2024

už od 44 990 €

Pre život v meste, aj mimo neho.

Od mestských ulíc až po vidiecke cesty. Model SANTA FE vám prináša možnosť užívať si svet podľa vlastných predstáv. Vždy pripravený na dobrodružstvo. Jeho špičkový priestranný interiér a najnovšie inteligentné technológie umožnia vám a vašej rodine žiť život naplno – bez ohľadu na to, kam vás cesta zavedie.

Choďte von – štýlovo.

SANTA FE očarí každého, kto rád premieňa obyčajné chvíle na nevšedné. Umožní štýlovo vyraziť s rodinou a priateľmi za dobrodružstvom. Vďaka dlhšiemu rázvoru, vzdušnému interiéru a výraznému dizajnu nachádza toto SUV dokonalú rovnováhu medzi mestským životom a prírodou.

Prepojený interiér.

SANTA FE predstavuje vaše online útočisko so zakriveným panoramatickým displejom s dvoma obrazovkami – s 12,3-palcovou dotykovou obrazovkou infotainmentu a 12,3-palcovým digitálnym panelom.

Odvážny, výrazný dizajn.

Predstavujeme radikálne prepracované SANTA FE. Jeho mohutný exteriér s vysokou kapotou, pútavými LED svetlometmi v tvare H a odvážnymi, ostrými blatníkmi vytvára pocit vznešenosti.

High-tech bezpečnosť.

SANTA FE je dobre vybavené širokou škálou špičkových asistenčných a bezpečnostných prvkov, ktoré prinesú do vašich dobrodružstiev viac istoty pri jazde. Vychutnajte si väčší pokoj a pohodlnejší a sebavedomejší zážitok z jazdy.

Desať airbagov pre top bezpečnosť.

V SANTA FE poskočil počet airbagov zo 6 na 10 pre optimálnu ochranu v kritických situáciách, takže vy a vaša rodina budete vždy dobre chránení pri každodennom jazdení, i víkendových cestách.

Digitálne vnútorné spätné zrkadlo.

Digitálne spätné zrkadlo predstavuje pre vodiča zásadnú zmenu pre viditeľnosť a bezpečnosť. Poskytuje jasný, širší uhol pohľadu na to, čo sa deje za vozidlom a zlepšuje viditeľnosť v noci.

Hyundai

Objednaj sa na testovaciu jazdu

    Vozidlá ihneď